RECENZJE

Brian Tracy „Przemiana Feniksa” – recenzja książki

Przemiana Feniksa

Co przedstawia czytelnikowi książka „Przemiana Feniksa”, której autorem jest Brian Tracy? W telegraficznym skrócie, przedstawia 12 cech ludzi sukcesu, które mają pomóc odrodzić się niczym Feniks. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy.

Brian Tracy to szkoleniowiec, mówca motywacyjny i autor wielu bestsellerów. Jest on cenionym specjalistą w zakresie psychologii sukcesu i rozwoju osobistego.

12 cech w 12 rozdziałach książki Briana Tracy’ego

Autor przedstawia 12 cech służących przemianie, przy czym każda z nich jest opisana w osobnym rozdziale. Rozdział 13, czyli ostatni stanowi podsumowanie całej drogi.

Brian Tracy prowadzi czytelnika przez proces wyzwalania motywacji, zrozumienia jak ważna jest współpraca z innymi ludźmi i wyznaczania celów. Według autora to optymalne zarządzanie czasem jest najskuteczniejszą metodą przybliżania się do tych celów.

Ponieważ Pan Tracy uważa, że najpopularniejszą drogą do zdobycia bogactwa jest założenie własnej firmy, w „Przemianie Feniksa” omówił kilka podstawowych zasad prowadzania własnej działalności.

Czy życie bez problemów jest możliwe?

Oczywiście, że nie! „Przemiana Feniksa” uświadamia czytelnikowi o tym, że problemy są nieodłączne, ale sekretem do tego, by cieszyć się pełnią życia jest wiedza, jak reagować na nie.

Ze zwykłego ptaka w feniksa

Brian Tracy przedstawia zasady, których stosowanie w życiu, ma zmienić satysfakcję z niego. Czy to możliwe? Przekonaj się sam/a!

Książkę otrzymałam w ramach współpracy z Biurem Prasowym Helion, jednak nie miało to wpływu na moją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *